Перший день на новій роботі
Отже, найстрашніше вже позаду. Співбесіду ви пройшли успішно та на роботу вас прийняли. Період нервувань, хвилювань і напруги вже, здавалося б, пройшов. Зараз перед вами стоїть інше завдання - освоїтися на новому місці. Адже погодьтеся, не для того ви так клопотали перед і під час співбесіди, щоб у перший же день роботи на новому місці все зіпсувати.
Зустрічають - за одягом. Якщо в організації є дрес-код, то постарайтеся відповідати йому на всі 100%. Якщо немає й тут ходять у будь-якому одязі, перевагу віддайте діловому стилю. Виключіть з гардероба дуже короткі спідниці, глибоке декольте, блузки без рукавів, яскраві прикраси. Головне - справити на всіх сприятливе враження своїм зовнішнім виглядом. Про ваші ділові якості в перший день навряд чи хто довідається, а ось роздратування та негатив ви можете одержати відразу, якщо спробуєте вбити своїм гардеробом нових колег.
Психологічна сумісність досягається не відразу, але доброзичливість і усмішка у цьому допоможуть. Якщо вас ніхто не представив, то зробіть це самі, як тільки ввійдете до кімнати. Попросіть вказати вам ваше місце, не лінуєтеся перепитати в начальства, що саме тепер входить до ваших обов'язків. На другий же день роботи принесіть в офіс нехитре частування для колег: пиріг, що ви спекли своїми руками, або ваше улюблене печиво, чай, каву. В обідню перерву влаштуйте «церемонію» новосілля або, як часто говорять, «прописки» за новою робочою адресою. Тільки жодних пляшок, навіть легкого вина!
Стежте за тим, як спілкуються колеги один з одним. Якщо ви не знаєте, як звертатися до людини - за іменем або за іменем-по батькові, сміло запитуйте його самого про це. Тому що для когось і 50-річна тітка може бути Світланкою, а 20-річна Катя - Катериною Петрівною.
У колективі прийнято обідати в той самий час? Ідіть разом з усіма. Розпитуйте про людей, з якими вам доведеться працювати. Але дізнавайтеся інформацію сугубо ділову. Як Іван Іванович воліє оформляти папери? Чи є традиції, які не можна порушувати?
Гарним для всіх бути взагалі-то важко. Тому постарайтеся на роботі мати гарні стосунки з безпосереднім начальством і кількома товаришами по службі, які можуть вам допомогти у важкій ситуації.
Джерело: http://trud.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6120
4847
126
1
122
0
143
8
132
2
132
0
140
15
140
1
120
0
127
4
125
1
131
0
131
5
134
9
130
2
288
130
119
0
126
0
189
32
126
1
123
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Кропивницьку складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 14000 грн.
Jobs.kr.ua
- 8022 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...