Помилки на співбесіді з роботодавцем
Кожна співбесіда з роботодавцем - це невелике випробування. За короткий проміжок часу потрібно розташувати його до себе і переконати в тому, що ви - кращий претендент на вакансію. Але вдається це далеко не всім. Розповімо про найбільші помилки шукачів, через які вони не проходять співбесіди і в результаті не отримують роботу.
Якщо ви відмінний фахівець, не потрібно невпинно повторювати це на співбесіді, твердити, що ви найкращий. Така нав'язливість тільки відштовхує. Роботодавець і так це зрозуміє, без зайвих повторень. Ваші досягнення та досвід при правильній презентації скажуть все за вас.
Часто претенденти на співбесіді лають свої попередніх роботодавців, колег, проекти. Це велика помилка. Якщо в професійному минулому людини, за його ж словами, було погано все - нестерпний керівник, дратівливі колеги, нецікава робота, то, швидше за все, проблема якраз в ньому, а не в інших.
Переважну більшість часу на співбесіді повинен говорити претендент. Тому односкладові відповіді, небажання вести діалог, відсутність прикладів у відповідь на конкретні запитання - все це призводить до того, що кандидат не отримує пропозицію роботи. Але і не потрібно намагатися стати «першою скрипкою» на співбесіді або з перших хвилин починати задавати безліч запитань роботодавцю - не плутайте гарну самопрезентацію з балакучістю або безтактністю.
Співбесіду часто не проходять ті, хто не знає, чого хоче від роботи і життя. Люди, які не можуть конкретно відповісти на запитання, які їх очікування від нової роботи і ким вони себе бачать у майбутньому, як правило, працюють дуже недовго.
Закритість на співбесіді - не на користь кандидата. Якщо людина не готова розкривати інформацію про минулий досвід, занадто часто говорить «це неважливо», «я б не хотів про це говорити», «все написано в резюме», «я не знаю» - це може говорити про те, що кандидат щось приховує або він не включений в робочий процес.
На співбесіді не потрібно переказувати своє резюме. Говоріть про те, що ви цінуєте в роботі і професії, чому вам цікава вакансія і що ви можете привнести в роботу команди і компанії.
Бажаємо успішного працевлаштування!
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6120
4847
126
1
122
0
143
8
132
2
132
0
140
15
140
1
120
0
127
4
125
1
131
0
131
5
134
9
130
2
288
130
119
0
126
0
189
32
126
1
123
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Кропивницьку складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 14000 грн.
Jobs.kr.ua
- 8022 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...