Які якості підкреслити на співбесіді в іноземній компанії
Вимоги до претендентів з боку вітчизняних та іноземних роботодавців відрізняються. Якщо на вас чекає співбесіда в компанії з іноземним капіталом, де орієнтуються на західні стандарти роботи, врахуйте декілька важливих моментів. Підкресліть якості, які роботодавець цінує понад усе - так ви збільшите свої шанси на працевлаштування.
Будьте готові до питання про ваші професійні цілі. В іноземних компаніях цінують здорові амбіції. Але справа не тільки в тому, чого ви хочете добитися. Важливо, чи бачите ви можливості та інструменти для досягнення цілей. Розкажіть на співбесіді про те, ким ви бачите себе через півроку (рік, п'ять, десять років). Розкажіть про якості, якими ви володієте, і які допоможуть вам прийти до бажаних результатів. Важливо, щоб у роботодавця склалося враження, що ви будуєте кар'єру цілеспрямовано, порівнюючи цілі з ресурсами (знаннями, навичками, досвідом), відстежуючи ефективність дій, розвиваючись в заданому напрямку.
«Які навчальні програми ви пройшли за останні півроку?». Ймовірність цього питання також висока. В іноземних компаніях професіоналізм - найголовніший критерій оцінки спеціаліста, а професіоналізм передбачає постійний розвиток. Відповідаючи на запитання, згадайте про тренінги, семінари, вебінари, в яких ви брали участь. Якщо навчальних заходів було багато, розкажіть про 2-3-х з них, що мають безпосереднє відношення до вакансії. У декількох реченнях розкажіть про практичну користь від відвідування навчальних заходів.
В іноземних компаніях поширеною є схема роботи, при якій виконавець не просто виконує завдання, а й презентує результати своєї роботи перед замовниками, колегами або керівництвом. Для цього необхідні навички публічних виступів, і про це вам можуть задати відповідне запитання на співбесіді. Добре, якщо у вас є досвід виступів перед аудиторією - розкажіть про нього. Якщо такого досвіду не було, можливо, саме час задуматися про його здобуття - на перспективу.
«Ви можете переконати інших розділити ваші погляди та цілі?». Здатність переконувати, харизматичність є плюсом не тільки для керівників. У повсякденній роботі фахівця середньої ланки це якість також корисна: у тих випадках, коли потрібно створити ефективну командну роботу, надихнути колег на досягнення спільних цілей. Будьте готові розповісти на співбесіді про ситуації, коли вам вдавалося відстояти свої позиції на переговорах, згуртувати колег, підняти загальний командний дух.
Поставтеся серйозно до відповіді на питання «Чи займаєтеся ви громадською роботою? Чи є у вас хобі?». З боку роботодавця це не просто цікавість. Включеність шукача в суспільне життя свідчить про загальний життєвий тонус, широкий кругозір, коло знайомств. А це все - фактори, що впливають на ефективність співробітника в роботі, його професійну успішність. Якщо у вас замало досвіду громадської роботи, зробіть акцент на захопленнях, що вимагають активності, допитливості, вміння встановлювати та розвивати контакти.
При спілкуванні з представниками іноземної компанії постарайтеся відповідати на питання лаконічно, вкладаючи максимум змісту в декілька коротких речень. Уміння структурувати інформацію та доносити її в доступній, стислій формі - ще один плюс для претендента.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6121
4847
126
1
122
0
143
8
132
2
132
0
140
15
140
1
120
0
127
4
125
1
131
0
131
5
134
9
130
2
288
130
119
0
126
0
189
32
126
1
123
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Кропивницьку складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 14000 грн.
Jobs.kr.ua
- 8022 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...