3 правила додаткового заробітку

Халтура (як додатковий спосіб заробити) - справа житейська. Як упоратися з довгостроковим сторонньою справою без збитку для основної роботи? Та ще й з очевидною вигодою для себе.

1. Пам'ятайте про головну
Усі ми розуміємо, що халтура нерідко виявляється радше клопіткою, ніж дуже вигідною, але, тим не менш, рідко від неї відмовляємося: все-таки це додаткове джерело доходу. І ще це можливість придбати навички та вміння, яких не дасть основна робота. Головне ж у цій справі - залишатися непохитним професіоналом там, де тобі платять зарплату. Адже ти ж не хочеш, щоб хто-небудь подумав, що ти не виконуєш свої робочі обов'язки.

2. Йди за графіком
Краще не робити нічого, ніж погано справлятися з двома завданнями. Справи. Що стосуються додаткового заробітку, віднімають багато часу, або які не сховати (дзвінки, написання планів, проектів тощо), залишай на вечори та вихідні дні. Справи поменше (відповіді на листи) можна зробити раніше вранці й під час обіду. Якщо доводиться відволікатися протягом робочого часу, доведеться затриматися та відпрацювати всі ті хвилини, що відняла халтура. Так у начальника буде менше приводів причепитися.

3. Заведи хмарний офіс
Якщо внутрішній статут твоєї контори не дозволяє використовувати комп'ютери та іншу апаратуру в особистих цілях, тобі доведеться мати при собі свій ноутбук, планшет або смартфон з усіма необхідними функціями. Зустрічаються ще диваки, які для халтур користуються робочою поштою та зберігають «ліві» файли на робочому столі офісного комп'ютера. Заведи окрему поштову скриньку та зберігай потрібну інформацію на хмарному сховищі типу Google Cloud, Dropbox або «Яндекс.Диск», щоб ти міг дістатися до всіх файлів з будь-якого пристрою в будь-який момент.

mhealth.ru

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад