4 поради як ніколи не спізнюватися

Для де запізнення – це звичайне явище, для інших – випадковість. Але, незалежно від причин, запізнення займає перші позиції серед найбільш шкідливих звичок, як у повсякденному житті, так і в роботі.
Запізнення може негативно говорити про вас, як про співробітника, претендента або друга. Нерідко воно є причиною багатьох непотрібних стресів.
Ось чотири поради, які допоможуть вам краще розраховувати свій час.
1. Дізнайтеся про дрібниці, які віднімають ваш час
Спершу треба визначити дрібниці, які забирають ваш час, відволікають або погіршують концентрацію. Для декого це електронна пошта, для інших – веб-серфінг, соціальні мережі або навіть офісні плітки.
Іноді це важко визнати, часто це речі, які вам подобаються, і ви не можете собі уявити день без них. Але треба бути більш суворим до себе та зрозуміти, що якраз ці дрібниці крадуть час і віддаляють від поставлених цілей.
2. Скільки часу забирають повсякденні завдання?
Це може бути підготовка до важливої зустрічі, співбесіди або вранішній вибір сорочки перед роботою. Багато хто недооцінює, скільки може витратити часу на підготовку і повсякденні завдання.
Якщо ви дізнаєтеся, скільки зазвичай забирають подібні дії, то зможете краще планувати свій час. Наприклад, якщо вранці приготування сніданку або прасування забираю багато часу, то краще зробити це напередодні ввечері. Щоб підготовка до зустрічі або співбесіди забрала менше часу, слід заздалегідь підготувати потрібні документи, а не ритися у паперах в останню мить.
3. Навчіться говорити «ні»!
Як часто ви готові почати щось робити або відправитися на зустріч, а вас просять про допомогу або дають нове завдання? Імовірно, занадто часто. До вас можуть звернутися члени сім'ї, друзі або колеги. Вам важко відмовити, але через це можна не встигнути зробити заплановане або запізнитися. Хоча це й важко, але треба навчити себе відмовляти.
4. Не бійтеся приходити заздалегідь
Іноді нам не подобається робити щось заздалегідь, і ми намагаємося спланувати час так, щоб зробити все якраз вчасно. Але такий спосіб ніколи не спрацьовує. Можливо, ви хочете прийти на співбесіду точно у призначений час, щоб не залишитися в незручному очікуванні і не витрачати цей час на нерви. Чи намагаєтеся приїхати на вокзал, щоб не стояти з сумками в очікуванні потягу.
Проте треба намагатися приходити заздалегідь. Слід завжди враховувати непередбачені обставини, наприклад, проблеми з транспортом. А щоб скоротати час, візьміть із собою журнал або книгу.
http://www.hrliga.com/
Підготувала Ольга КОТ

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад