Увага: абітурієнтам 2012 час збирати документи для участі в тестуванні

Спочатку потрібно визначитися зі спеціальністю і з вишем (або вишами), де ви хочете вчитися. І зрозуміти, які саме три з 13 предметів доведеться для цього здати. А щоб отримати право здавати ЗНО в 2012 році, потрібно зареєструватися у своєму регіональному Центрі оцінювання якості освіти. Сама реєстрація буде проходити з 1 січня по 20 лютого, але збирати всі документи краще вже зараз.

Коли все зберете, комплект документів потрібно надіслати поштою на адресу регіонального центру не пізніше 20 лютого, бажано цінним листом з описом вкладення. Але пам'ятайте: чим раніше надішлете - тим краще! По-перше, якщо в документах щось не так, вам повідомлять, і буде час виправити помилки та надати документи повторно. Так можна робити. По-друге, якщо ви передумаєте, які предмети хочете здавати, чи потрібно буде внести зміни в особисті дані, то ви також встигнете пройти реєстрацію повторно. Але пам'ятайте: зміни можна вносити тільки до 5 березня!

Як підтвердять вашу участь? Прийде рекомендований лист з сертифікатом, реєстраційною карткою абітурієнта, інформаційним бюлетенем.

Чи можуть не зареєструвати? Можуть. Якщо надішлете не всі документи, неправильно оформите заяву - реєстраційну картку, просто не встигнете. Дивитися будуть на дату на штампі відправлення!

І пам'ятайте: якщо протягом трьох тижнів після відправки документів ви не отримали сертифікат або лист з відмовою, телефонуйте до вашого регіонального центру. На жаль, були випадки, що листи губилися.

Які документи потрібно готувати?

• Копія паспорта (сторінки з фото, ПІБ, датою народження) або свідоцтва про народження (якщо на 1 вересня 2011 року ще не було 16 років).

• Копія документа про повну загальну середню освіту. Якщо його ще немає, надайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою УЦОЯО, зразок довідки - на сайті http://testportal.gov.ua/.

• Два фото 3 х 4 см (однакових!).

• Заява - реєстраційна картка. Її можна сформувати за допомогою програми на сайті УЦОЯО або звернутися до пункту реєстрації.

• Надайте висновок установи охорони здоров'я, якщо вам потрібні особливі умови.

• Для документів іноземною мовою потрібні переклади українською, засвідчені нотаріально.

• Якщо в документах є розбіжності в особистих даних, то додайте копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові.

• Увага! На копіях документів напишіть: Згідно з оригіналом (без лапок!), Поставте підпис і вкажіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Джерело: http://kp.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад