Умови праці та здоров'я співробітників

Умови праці та здоров'я співробітників

Як показали результати опитування, саме погані робочі умови послужили причиною зміни роботи для 36% респондентів.
Погано провітрюване приміщення, некомфортне робоче місце не сприяють хорошому самопочуттю співробітників. Результати опитування підтвердили це. Так, більше половини респондентів вважають, що їхнє здоров'я погіршився у зв'язку з умовами праці на роботі. 20% опитаних відзначили, що стан їхнього здоров'я залишився без змін, і тільки 6% спостерігають позитивну динаміку в цьому питанні.

Найчастіше скаржаться на болі в спині (46%), хронічну втому (45%) і стрес (44%). Значна частина респондентів відзначає, що через умови праці у них виникали проблеми, пов'язані з погіршенням зору (40%), психологічним станом, наприклад, розхитані нерви (40%). Для 37% головний біль став постійним супутником. Чверть опитаних пов'язує виникнення у них застуд з роботою кондиціонера в офісі, приблизно стільки ж скарг доводиться на проблему із зайвою вагою (імовірно, що асоціюється з сидячою роботою). Менше п'ятої частини опитаних пов'язують з умовами своєї роботи проблеми з увагою, травленням і слухом. А от не мають проблем зі здоров'ям або не пов'язують їх з умовами праці 10% щасливчиків.

На підтвердження вищевказаної інформації респонденти назвали серед ключових причин погіршення свого здоров'я такі моменти робочого процесу, як малорухливість (58%), стрес від самої роботи і взаємин у колективі (43% і 36% – відповідно).
На думку чверті опитаних, протяги, шум, задушливе приміщення і некомфортне робоче місце також негативно впливають на стан їхнього здоров'я.
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в липні-серпні 2018 року. В опитуванні взяло участь 644 респондента з різних регіонів України.
https://khmelnitsky.hh.ua/


За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад