Чому звільняються українці
надмірні навантаження
Багато компаній намагаються скоротити витрати, звалюючи додаткові зобов'язання на співробітників. Роботодавцям здається, що так вони підвищують продуктивність, але для персоналу це означає всього лише збільшення обсягу роботи. Багато компаній також намагаються покласти додаткові завдання і відповідальність на співробітників, які вже довели свою здатність ефективно працювати. Особливо часто це стосується самих старанних і талановитих - адже у них все виходить. В результаті люди втрачають мотивацію і починають шукати іншу роботу.
відсутність визнання
На перший погляд може здатися, що підбадьорююче поплескування по плечу нічого не означає, особливо для кращого співробітника з чудовою внутрішньою мотивацією. Це враження оманливе, бо похвала подобається всім, включаючи тих, хто віддається роботі повністю.
Винагорода може приймати різні форми - від надбавки до платні до простої похвали в присутності колег. Необхідно просто донести до співробітників, що їх робота дійсно має значення, радять кадровики
Відсутність можливості розвиватися
Кращі співробітники хочуть рости і розвиватися, постійно здобувати нові знання і досвід. Якщо компанія не приділяє достатньої уваги освітнім програмам, люди знайдуть інший спосіб задовольнити свою спрагу нового.
Жорсткий контроль
Є компанії, які реалізують антікорпоратівного культуру, - вводять персонал в занадто жорсткі рамки або надмірно контролюють його, нагнітаючи атмосферу страху. Тиранія, деспотизм і тотальний контроль відштовхують навіть найстійкіших.
Просування фахівців низького рівня
Хороші працьовиті співробітники хочуть бачити поруч із собою таких же сумлінних колег. Кращі люди не повинні відчувати, що їм доводиться виправляти чиїсь помилки. Якщо керівник не дбає про ретельний відбір нових кадрів, це демотивує тих, хто вже працює в компанії. Те ж можна сказати про ситуації, в яких менш здібні співробітники просуваються по кар'єрних сходах швидше, ніж ті, хто цього дійсно заслуговує. Просування недостойних фахівців завжди призводить до плачевних результатів. Людина, який наполегливо працював, але залишився без підвищення, напевно образиться і почне шукати свого таланту нове застосування.
Одноманітність, відсутність цікавих завдань
Ніхто не хоче переробляти, а й нудьгувати на роботі теж ні до чого. Якщо співробітники не отримують цікавих завдань, вони починають нудьгувати і "застоюватися". Якщо талановиті і розумні люди змушені займатися простий і монотонною роботою, вони починають шукати іншу.
бюрократія
Виконання безглуздих паперових "ритуалів", зайва формалізація, процедури, які перевищують розумні межі, - все це в першу чергу позначається на мотивації кращих співробітників, які не витримують бюрократії. Звичайно, контроль необхідний, документація забезпечує стабільність, але тільки в розумних межах. Постійна паперова тяганина заважає досягненню реальних результатів.
Відсутність digital-розвитку компанії
Кращі співробітники завжди намагаються використовувати технології по максимуму і вибирають працедавців з аналогічними прагненнями. Адже використання інструментів digital в роботі - це вже не ексклюзив, а реальна необхідність продуктивного бізнесу в сучасному світі. Чим більш просунутою і інноваційної є компанія - тим престижніше в ній працювати.
Відсутність програми адаптації нових співробітників
Нова робота спочатку завжди цікава людям. Будь-яка інформація, яку вони отримають протягом перших двох-трьох місяців, або зміцнить їхнє бажання підкорювати нові горизонти в компанії, або підштовхне до розставання з роботодавцем. У битві за таланти виграють ті, хто показує новим співробітникам цікаві аспекти роботи в компанії, організовує екскурсію на виробництво і надає можливість відвідати нараду директорів - нехай знають, що кращим завжди є до чого прагнути.
Керівник, але не лідер
Під керівництвом сильного, мудрого, ідейного людини завжди працювати приємніше. Адже він веде за собою, показує яскравий приклад того, як домогтися успіху, незважаючи на перешкоди. Бути керівником - це ще не означає бути лідером, ідейним наставником і натхненником. Саме тому серед причин звільнення найталановитіших не рідкістю є розчарування в перших осіб компанії. Адже співробітники більше увагу звертають не так на вміння керівника планувати, делегувати завдання, здійснювати контроль і розрахунок, а на його здатність впливати на інших людей, переконувати і мотивувати.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6111
4847
126
1
122
0
143
8
132
2
132
0
140
15
140
1
120
0
127
4
125
1
131
0
131
5
134
9
130
2
288
130
119
0
126
0
189
32
126
1
123
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Кропивницьку складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 20250 грн.
Jobs.kr.ua
- 8022 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...