40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі

Можливість навчання та професійного розвитку оцінять 28% співробітників, а дружний і згуртований колектив - 25%. Лояльність до компанії для 24% опитаних залежить від наявності хорошого керівництва, а для кожного п'ятого опитаного і від зручного графіка роботи.
Що ж, навпаки, може підштовхнути співробітників до пошуку нової роботи? Насамперед, це матеріальна складова - в цьому зізналися 63% опитаних. На другому і третьому місцях в «антирейтингу» лояльності - відсутність кар'єрного росту (37%) і погане керівництво (33%). При цьому 29% опитаних готові будуть задумуватися про зміну роботи, якщо в їхній компанії почнуть затримувати зарплату, буде відчуватися нестабільність і невизначеність, а робота стане нецікавою.
На жаль, майже 40% опитаних зізналися, що не відчувають зацікавленості своєї компанії в утриманні співробітників, підвищенні їх лояльності. Тільки 14% співробітників відзначили, що їхній роботодавець зацікавлений у збереженні кадрів і докладає зусилля для того.
У 76% компаній не проводять жодних опитувань, щоб зрозуміти, наскільки працівники задоволені своєю роботою. І навіть там, де вони проходять (14% випадків), - ніяких змін за їх підсумками не відбувається. Тільки 7% роботодавців не тільки проводить подібного роду дослідження, а й на їх підставі робить висновки.
Більше половини співробітників зізналися, що їх намагалися втримати, коли йшли зі своїх компаній. А ось 28% опитаних зазначили, що їх роботодавці відреагували байдужістю.
Опитування показало, що практика проведення вихідних інтерв'ю з співробітниками, що звільнилися, не популярна - 53% роботодавців не підтримують зв'язок з колишніми працівниками для того, щоб зрозуміти, що саме їх не влаштовувало у роботі. Ще 22% опитаних повідомили, що на їхній роботі ця практика популярна.
Дане дослідження було проведено порталом rabota.ua. Вибірка склала 407 респондентів з усієї України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua.

http://rabota.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад